Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki

Adres: Wigierska 32, 16-400 Suwałki, Polska.
Telefon: 875635000.
Strona internetowa: zbm.suwalki.pl
Specjalności: Zarządca nieruchomości.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 48 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

📌 Lokalizacja Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o.

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. Wigierska 32, 16-400 Suwałki, Polska

⏰ Godziny otwarcia Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o.

  • Poniedziałek: 07:00–15:00
  • Wtorek: 07:00–15:00
  • środa: 07:00–15:00
  • Czwartek: 07:00–15:00
  • Piątek: 07:00–15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Informacje o Zarządzie Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o.

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. jest firmą złożoną w Suwałkach, podadreścią Wigierska 32, która oferuje szerokie zakłady usług związanych z zarządaniem nieruchomościami. Jeżeli jest na Twoim planie zarządzać czy opiekunać się nieruchomościami w Suwałkach, to ta firma jest warto zrozumieć i rozważyć.

Kontakt i Lokalizacja

Aby skontaktować się z Zarządem, możesz skorzystać z następujących informacji:
- Adres: Wigierska 32, 16-400 Suwałki, Polska.
- Telefon: 875635000.
- Strona internetowa: zbm.suwalki.pl.
Firma znajduje się w centralnie położonej części miasta Suwałki, co je podkreśla dostępność dla wszystkich mieszkańców i osób przynajdzielniejszych.

Specjalności i Usługi

Specjalności: Zarządca nieruchomości. Firma oferuje kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, co jest szczególnie przydatne dla osób, które mają właściwości w Suwałkach lub obszarze okolicznym.
Inne usługi: Mimo że głównym sektorzem firmy jest zarządzanie nieruchomościami, warto zauważyć, że mogą oferować również usługi związane z obsługą nieruchomości, takie jak reklamacja problemów lub pomoc w związku z względnymi zabytkowymi budynkami.

Informacje Ochronione

Parking: Dostępny jest parking dla osób na wózkach, co jest praktyczne dla osób użytkujących samochody.
Wejście: Wejście do budynku jest także dostępne dla osób na wózkach, co pokazało, że firmyścią uwzględnia potrzeby wszystkich klientów.

Opinie i Ocena

Zarząd zdobył 48 recenzji na Google My Business, co daje przyczynę do jego średniej oceny wynoszącej 3.8/5. Opinię na podstawie tych recenzji można podsumować tak:
- Wspaniale obsługa klienta: Klientowie często komentują, że osoby z Zarządu są wspaniale przyjazne i pomocne.
- Efektywność: Schczęście jednak polega na tym, że problemy mogą być szybko rozwiązywane, co odzwierciedla efektywną administrację.
- Wybierane miejsce: Lokalizacja w centr

👍 Recenzje dla Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o.

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
TwoHarbor190938
1/5

Podejście pracowników jest bardzo nie na miejscu. Unikają ludzi i pracują najkrótsza linią oporu. Nie starają się pomóc potrzebującym. Zgłaszanie różnych spraw najczęściej nic nie daje, wszystkie zgłoszenia idą w kosz.

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Kacper B.
1/5

Chata mi tonie od 4 dni, a oni nawet nie przyjeżdżają, pomimo że dzwonię z informacją że z sufitu leje się woda. Każą czekać

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Jarosław B.
5/5

Jestem bardzo zadowolony bardzo uprzejmy personel.

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Adam O.
2/5

Brak empatii... Trzeba uzbroić się w cierpliwość....

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Jan S.
5/5

Bardzo miły personel.można szybko załatwić sprawy

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Jan S.
5/5

Bardzo miły personel i bardzo pomocny.Pozdrawiam.

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Beata B.
3/5

Sprawa załatwiona, niestety każda przyjmująca osoba "potrzebuje" innych dokumentów

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. - Suwałki
Dorota B.
1/5

Administratorzy poumierali.

Go up