Owieczko Katarzyna. Centrum diagnostyki, profilaktyki i terapii - Nowa Sól
Adres: 1 Maja 5D, 67-100 Nowa Sól, Polska.
Specjalności: Przychodnia lekarska.
Inne ważne informacje: Toaleta dla osób na wózkach, Toaleta.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.
📌 Lokalizacja Owieczko Katarzyna. Centrum diagnostyki, profilaktyki i terapii
⏰ Godziny otwarcia Owieczko Katarzyna. Centrum diagnostyki, profilaktyki i terapii
- Poniedziałek: 08:00–19:00
- Wtorek: 08:00–19:00
- środa: 08:00–19:00
- Czwartek: 08:00–19:00
- Piątek: 08:00–19:00
- Sobota: 08:00–16:00
- Niedziela: Zamknięte
Owieczko Katarzyna. Centrum diagnostyki, profilaktyki i terapii
AdamidóŠznajduje siÄ w Nowej Soli, w Polsce. Adres: 1 Maja 5D, 67-100 Nowa Sól, Polska.
Podane dane kontaktowe: Nies ma numer telefonu. Wszelkie informacje dotyczÄ ce firmie można znaleÅºÄ na ich stronie internetowej: nies ma strona internetowa.
Owieczko Katarzyna. Centrum diagnostyki, profilaktyki i terapii specjalizuje siÄ w przychodniach lekarskich.
Centrum jest wyposażone w toaletÄ dla osób na wózkach i toaletÄ, co stanowi ważne korzyÅci dla pacjentów z dysfunkcjÄ ruchu.
W respawnie znajduje siÄ 0 recenzji na Google My Business, co może byÄ dowodem na niezawodnoÅÄ i Qualität ÅwiadczeÅ oferowanych przez Owieczko Katarzyna. Ocenia go Årednia opinia: 0/5.
JeÅli szukasz lekarza w Nowej Soli, Owieczko Katarzyna jest dobrym wyborem. ZadzwoÅ do nich i sprawdź, co mogÄ zrobiÄ dla ciebie.