Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie. Inspektorat - Tomaszów Lubelski
Adres: Żwirki i Wigury 2, 22-600 Tomaszów Lubelski, Polska.
Telefon: 846659782.
Specjalności: Urząd.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.
📌 Lokalizacja Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie. Inspektorat
Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie. Inspektorat jest jednostką zarządzającą w dziedzinie melioracji i urządzeń wodnych w regionie lubelskim. Znajduje się przy adresie: Żwirki i Wigury 2, 22-600 Tomaszów Lubelski, Polska.
Jeśli szukasz informacji o tej instytucji, to znajdziesz je na oficjalnej stronie internetowej lub przez telefon: 846659782.
Specjalnością Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie. Inspektoratu jest urządzanie i zarządzanie obiektami melioracyjnymi i wodnymi. Instytucja ta zapewnia m.in. należyte utrzymanie rzek, kanałów i innych obiektów wodnych, a także wykonuje prace melioracyjne, takie jak regulacja rzek i budowa systemów odwadniających.
Na Google My Business nie ma jeszcze żadnych recenzji tej firmy. Średnia opinia nie została więc ustalona.
Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie melioracji i urządzeń wodnych, to Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie. Inspektorat jest warto rozważać. Zapraszamy do kontaktu przez oficjalną stronę internetową lub telefon.