Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki

Adresa: Wisłok Wielki 40, 32-543 Wisłok Wielki, Polen.
Telefon: 134318838.
Webová stránka: przedbieszczady.pl
Odbornost: Restaurant.
Další zajímavé informace: Sitzplätze im Freien, Service/Leistungen vor Ort, Zum Mitnehmen, Speisen vor Ort, Lieferdienst, Große Auswahl an Teesorten, Gute Desserts, Guter Kaffee, Livemusik, Mittagessen, Abendessen, Allein speisen, Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten, Rollstuhlgerechter Eingang, Biogerichte, Kaffee, Kleine Gerichte zum Teilen, Schnelle Mahlzeit, Vegetarische Gerichte, Frühstück, Mittagessen, Abendessen, Süßspeisen, Sitzgelegenheiten, Bedienung am Tisch, Gemütlich, Ruhig, Zwanglos, Gruppen, Touristen, Reservierungen möglich, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten, Kinderfreundlich, Speisekarte für Kinder, Kostenlose Parkplätze, Kostenlose Parkplätze an der Straße, Hunde erlaubt.
Recenze: Tato firma má 652 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.9/5.

📌 Umístění tohoto Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki Wisłok Wielki 40, 32-543 Wisłok Wielki, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki

  • Dienstag: 08:00–19:00
  • Donnerstag: 08:00–19:00
  • Freitag: 08:00–19:00
  • Mittwoch: 08:00–19:00
  • Montag: 08:00–19:00
  • Samstag: 08:00–19:00
  • Sonntag: 08:00–19:00

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki

Adresa: Wisłok Wielki 40, 32-543 Wisłok Wielki, Polen.

Telefon: 134318838.
Webová stránka: przedbieszczady.pl.

Odbornost: Restaurant.

Další zajímavé informace: Sitzplätze im Freien, Service/Leistungen vor Ort, Zum Mitnehmen, Speisen vor Ort, Lieferdienst, Große Auswahl an Teesorten, Gute Desserts, Guter Kaffee, Livemusik, Mittagessen, Abendessen, Allein speisen, Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten, Rollstuhlgerechter Eingang, Biogerichte, Kaffee, Kleine Gerichte zum Teilen, Schnelle Mahlzeit, Vegetarische Gerichte, Frühstück, Mittagessen, Abendessen, Süßspeisen, Sitzgelegenheiten, Bedienung am Tisch, Gemütlich, Ruhig, Zwanglos, Gruppen, Touristen, Reservierungen möglich, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten, Kinderfreundlich, Speisekarte für Kinder, Kostenlose Parkplätze, Kostenlose Parkplätze an der Straße, Hunde erlaubt.

Recenze: 652 recenze na Google My Business

Průměrné hodnocení: 4.9/5.

👍 Recenze na toto Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
electrigger
5/5

Seit Jahren ist eine Ortsdurchfahrt ohne einen Zwischenstopp für uns bei diesem engagierten Gastwirt undenkbar. Sehr angenehme ruhige und idyllische Atmosphäre - wie ein privater Besuch im Garten von Freunden. Der Wirt verkostet hier gern sein umfangreiches Käseangebot aus eigener Produktion seiner Ziegen. Die Käsevarianten sind allesamt köstlich. Besonderer Tipp: Geräucherter Käse, Käse mit Schwarzkümmel und Bryndza. Auch eine Einkehr zum Mittagessen ist ein Muss bei leckeren Pirogi der Hausfrau mit der obligatorischen Maślanka.

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Irek G.
5/5

Echt cool 😃👍🏻

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Aleksandra G.
5/5

Jesteśmy pod wrażeniem tego miejsca. Dzisiaj byliśmy tutaj po raz drugi, po 4 latach. Zacznę od klimatu tego miejsca, który jest bardzo przyjemny. Fajny ogródek, na ławeczce leży kot, obok niego uroczy owczarek podhalański, które można sobie pomiziać jeśli na to pozwolą. Gospodarz miły i ludzki-napełnił nam bidony wodą (przyjechaliśmy rowerami) i nie wziął od nas za to żadnych pieniędzy, a przecież mógł sprzedać nam wodę i dodatkowo zarobić. Takie zachowanie bardzo się chwali i pozostawia dobre wrażenie.
Jedzonko pyszne. Zamówiliśmy deskę pysznych serków własnej roboty (kilka rodzajów), mix pierogów i fuczki. Wszystko było bardzo dobre, spore porcje. Może jedynie przydałaby się jakaś omasta/ skwarki do pierogów, ale to malutki szczegół. Ceny przystępne, szczególnie za serki, które były bardzo ładnie i profesjonalnie podane z fajnymi dodatkami (oliwki, czosnek niedźwiedzi i pomidorki suszone). Na plus też piwko kraftowe bezalkoholowe, idealne dla rowerzystów i kierowców.
Z pewnością kiedyś jeszcze wrócimy.

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Marlena W.
5/5

Trafiliśmy tutaj przypadkiem, ale na pewno wrócimy!
Jedzenie wyśmienite, z naturalnych produktów. Ceny w porównaniu do jakości i porcji są na korzyść dla odwiedzających. Jedliśmy zupy, pierogi i chlebek własnego wypieku ze smalczykiem! Dania na 5+ a do tego uprzejmość właścicieli/obsługi na jeszcze wyższym poziomie. Do zobaczenia!

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Sławomir G.
5/5

Absolutnie wyjątkowe miejsce, gdzie nie ma nadęcia i króluje prostota 🙂 Zachęceni przez znajomych (dzięki Gosia i Piotr!), którzy odwiedzają to miejsce co jakiś czas skusiliśmy się na posiłek w Przedbieszczadach. Trzeba uważać, żeby nie minąć dość wąskiego zjazdu na posesję.
Samochód jest gdzie zaparkować, ale jak zjedzie się więcej osób to jest już tłok 😉
Sam Pan właściciel (i jednocześnie kelner:)) to sympatyczny i otwarty człowiek, z chęcią polecający to co kuchnia ma najlepszego 😉 Doradzi, opowie i wyjaśni wszystko 🙂
Klimat na prawdę sielski - za posesją płynie rzeka, a na podwórku znajdują się stoliki, przy których można zjeść.
Smaczne pierogi i zupka 😉 Jako mieszczuchy nieznający bieszczadzkich klimatów, odjechaliśmy zaskoczeni, że są takie miejsca. Pozytywnie zaskoczeni! Dziękujemy za to doznanie 🙂

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Paweł K.
2/5

Jakość zupełnie nieadekwatna do cen, jedzenie jadalne ale nie do polecenia. Zupa zupełnie bez smaku - sama woda, naleśniki twarde o smaku tektury ale i tak miękkie przy serwowanych tu pierogach budzących wątpliwość co do świeżości. Obsługa miła, sery smaczne ale bez zachowania podstawowych zasad higieny (ser nakładany tymi samymi rękami co wydawane są pieniądze o ślinieniu palca nie wspominając). Płatności bez podatku ale ceny jak w okolicznych restauracjach z paragonem. Toaleta niehigieniczna.

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Karolina C.
5/5

Świetne, klimatyczne miejsce. Bardzo dobre jedzenie, pyszna zupa pomidorowa i pierogi.
Miły Pan Gospodarz.
Jedzenie podane bardzo sprawnie, wszystko świeże i cieplutkie.
Posiłek umilała chrupiąca obok psinka Jagoda ❤️.
Ser z czarnuszką jest obłędny, oczywiście zakupiony na wynos.
Na pewno wrócimy 🙂

Restauracyjka Przedbieszczady - Gospodarstwo Ekoagroturystyczne Przedbieszczady - Kozie Serki - Wisłok Wielki
Gosia H.
2/5

Niestety nie udało się zjeść więc nie tego będzie dotyczyć opinia. Byłam z rodziną bardzo długo czekaliśmy aż ktoś się nami zainteresuje mimo stania w miejscu gdzie się zamawia, kartę dostałam od pani - gościa przy stoliku. Gdy chciałam złożyć zamówienie i dopytywałam Pana które pierogi poleca to dowiedziałam się że jeżeli ja nie potrafię wybrać to on mi nie pomoże.
Ogólnie mówiąc całe składanie zamówienia było tak nieprzyjemne ze strony tego Pana że zrezygnowaliśmy i pojechaliśmy w inne miejsce.
Klimat piękny, ale brakuje uśmiechu. Szkoda że nie udało się zjeść bo nie było nam straszne czekanie 60 min o czym poinformowała nas Pani na wejściu.

Go up