Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny

Adres: Szlamowa 4A, 70-746 Szczecin, Polska.
Telefon: 914411200.
Strona internetowa: gov.pl
Specjalności: Dostawca uzdatniaczy wody.
Opinie: Ta firma ma 37 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny

Godziny otwarcia Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny

Dnes otevřeno do 14:00.

  • Poniedziałek: 08:00–14:00
  • Wtorek: 08:00–14:00
  • środa: 08:00–14:00
  • Czwartek: 08:00–14:00
  • Piątek: 08:00–14:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny jest jednostką, która specjalizuje się w dostarczaniu wody uzdatnionej.



Informacje o Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny



Adres: Szlamowa 4A, 70-746 Szczecin, Polska.


Telefon: 914411200.


Strona internetowa: gov.pl.



Specjalności Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny



Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny specjalizuje się w dostawie wody uzdatnionej.



Cechy i opinie



Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny jest znany z wykonując ważnych rzeczy dla ludności, czego wielu nie zdaje sobie sprawy. Miejsce jest historyczne i dziwne, że po tylu latach jest w tak dobrej formie i wszystko działa.


Miejsce jest czyste, ale trochę brudne, ale jest tam spokój i cisza. Ludzie często łowią tutaj ryby.


Jest fajne widoki zwłaszcza latem, a nawet ok.


Średnia ocena firmy na Google My Business wynosi 4/5.



Rekomendacja



Jeśli szukasz wody uzdatnionej, zalecamy skontaktować się z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny za pośrednictwem ich strony internetowej: gov.pl.

Další podniky v Szczecin

Recenzje dla Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
Jarosław P.
5/5

Robią ważne rzeczy dla ludności. O czym się niewielu ;)

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
Juri Juri
1/5

podłe urzędasy wyrzucające ludzi na bruk nie liczące się z nikim gnoje życzę im wszystkiego najgorszego aby im się stało aby zdechli jak najprędzej

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
fan Pogoni Szczecin
4/5

Most jest historyczny i aż dziw że po tylu latach jest w tak świetnej formie wszystko działa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
Robię Zdjęcia (Zwiedzam)
4/5

Ładnie, trochę brudno, ale cisza i spokój. Ludzie często łowią tu ryby

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
Grom
1/5

wody tyretorialne zakaz zbliżania sie cywilom i osobą nieupoważnionym

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
maciej skrzypczak
3/5

Fajne widoki zwłaszcza latem

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
Gracjan Seweryn Tołek
3/5

Nawet ok

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Nadzór wodny - Szczecin
Jakub
5/5

Jest ok

Category: Szczecin

Jste majitel?

Navrhněte úpravu. Před zveřejněním ji zkontrolujeme.

Jste majitel?

Navrhněte úpravu. Před zveřejněním ji zkontrolujeme.