Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński

Adresa: Park Rekreacji Sportu i Wypoczynku, 87-220 Radzyń Chełmiński, Polen.
Telefon: 566886001.

Odbornost: Sportanlage, Eissporthalle.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang.
Recenze: Tato firma má 146 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.4/5.

📌 Umístění tohoto Radzyń Chełmiński Lodowisko

Radzyń Chełmiński Lodowisko

Adresa: Park Rekreacji Sportu i Wypoczynku, 87-220 Radzyń Chełmiński, Polen.

Telefon: 566886001.

Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang.

Odbornost: Sportanlage, Eissporthalle.

Průměrné hodnocení: 4.4/5. Tato firma má 146 recenzí na Google My Business.

Przy lodowisku jest fajny plac zabaw zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Polecam bardzo fajne miejsce z dodatkiem mini ZOO. Warto zajrzeć.

Lodowisko super, fajnie spedzony czas dla wszystkich przy muzyczce, a obsługa Pań wydających bilety i łyżwy zasługuje na wyróżnienie, ponieważ są bardzo miłe, uśmiechnięte i służące pomocą a w dzisiejszych czasach nie jest to często spotykane POLECAM LODOWISKO

Informacje o lokalu

W Radzyń Chełmiński Lodowisko oferuje širokie możliwości rozrywek dla całej rodziny. W związku z tym jest idealne miejsce na wypoczynek i sport. W locie jest wiele atrakcji dla dzieci, takich jak mini ZOO.

W przestrzeni ludności można znaleźć sauny, słoneczniki, pokoje sumiłów i wiele innych usług. Własne ławy i budynek są dostępne dla niektórych ustawień.

Informacje oObsługa

Bardzo miłe obsługa i doświadczenie. Dzień spędzony w lodowisku nie jest polskim przykładem na to, jak should być przyjazdą. Wszyscy ludzie są bardzo miłi i uśmiechani. Dziękujemy za opinię na naszym profilu.

Informacje pochodzi z Google My Business

Průměrné hodnocení: 4.4/5. Tato firma má 146 recenzí na Google My Business.

👍 Recenze na toto Radzyń Chełmiński Lodowisko

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
Monika L.
5/5

Lodowisko super, fajnie spedzony czas dla wszystkich przy muzyczce, a obsługa Pań wydających bilety i łyżwy zasługuje na wyróżnienie, ponieważ są bardzo miłe, uśmiechnięte i służące pomocą a w dzisiejszych czasach nie jest to często spotykane POLECAM LODOWISKO

Przy lodowisku jest fajny plac zabaw zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Polecam bardzo fajne miejsce z dodatkiem mini ZOO. Warto zajrzeć.

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
Ewa S.
5/5

Rewelacja👌👌👌. Byliśmy w 5 osób dziś tj. 24.01.2025r troje nastolatków i dwie osoby dorosłe i nie mogę powiedzieć złego słowa. Panie w kasie przemiłe, dobierają rozmiary, pytają czy na pewno dobry jeśli trzeba, wymieniają bez żadnego ale🥰. Ceny w porządku i adekwatne do miejsca i wymogów jeśli chodzi o wypożyczenie łyżew, bo (4 osoby wypożyczały) . Pan, który odbierał bilety przesympatyczny, proponuje kawę, herbatę i inne napoje z maszyny, gdyż takowa stoi nieopodal wejścia. Wszystko jest! Miejsca dużo do jazdy i przed taflą są ławeczki, gdzie można na spokojnie przygotować się do jazdy - wieszaki, wszystko co potrzeba i to na widoku. Obiekt monitorowany. Byliśmy na godzinę 15:00, oblężenie minimalne, gdyż tafla jest dość duża, nikt nikomu nie przeszkadzał. Na pewno jeszcze wrócimy w tym sezonie👌👌👌💪. Dużo lepiej jak w Grudziądzu🤷🤷🤷. Jeszcze jedna ważna rzecz, lodowisko jest zakryte nie pod chmurką, mogłam nagrywać filmy i robić zdjęcia, ale przed wejściem na taflę ze względów bezpieczeństwa, to chyba normalne😁😉. Można👌👌👌. Mamy fajną pamiątkę i będziemy wracać. Miejsce na 100% polecam😁😁😁😁😁

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
natalia
1/5

Odwiedziłam dziś lodowisko po raz pierwszy, pan który pilnował lodowiska w budce , i zbierał bilety był bardzo niesympatyczny, nie nakierował do kasy biletowej, pomógł nam dotrzeć pan który przyjechał z córką na łyżwy. Dodatkowo pan który nie nakierował nas do kas, był niekulturalny w stosunku do mnie gdy wyjęłam na chwilę telefon by nagrać ciocię, wyjęłam telefon na kilka sekund by nagrać krótki film pamiątkowy, rozumiem że na lodowisku jest ZAKAZ używania telefonów, lecz mógł zwrócić mi uwagę w milszy i kulturalny sposób gdy widział że odrazu po nagraniu schowałam telefon.

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
Patrick _.
3/5

Lodowisko nie jest rownane. W srodku lodowiska czuc lepszy slizg (ale to jest skrawek), bo nie jest tak zajechane jak reszta powierzchni.

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
Szymcio X.
1/5

Bardzo źle zostałem potraktowany z moimi znajomymi, przyjechalismy na lyzy i stoimy w kolejne jak byla juz nasza kolej to pwiedzieli ze juz za pozno i nastepne za godzine no to po godzinie wrocilismy i znowu nas nie wposcili tragedia po prostu odradzam kazdemu nigdy tam nie wroce elo

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
Wojciech M.
1/5

łyżwy tępe, brak ostrzenia, lód jak po tygodniu jeżdżenia bez konserwacji, łatwo o wstrząs mózgu, nie polecam

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
Fabian L.
4/5

Lodowisko super duże .Możliwość wypożyczenia łyżew.Miła obsługa. Warto przyjechać.

Radzyń Chełmiński Lodowisko - Radzyń Chełmiński
b ?. K.
5/5

fajne miejsce ale trzeba zabrać wiej pieniędzy na kaucje za wypożyczenie łyżew

Go up