Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki

Adresa: Duża 3, 05-260 Marki, Polen.

Webová stránka: czyste.marki.pl
Odbornost: Müllabfuhr.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Farbkartuschen, Glasflaschen/‑gefäße, Leuchtmittel, Metalldosen, Plastikflaschen.
Recenze: Tato firma má 228 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.1/5.

📌 Umístění tohoto Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK Duża 3, 05-260 Marki, Polen

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK se encuentra en Duża 3, 05-260 Marki, Polen. Esta empresa se especializa en Müllabfuhr y ofrece servicios de recogida de residuos. El sitio web oficial es czyste.marki.pl.

Características y servicios ofrecidos

  • Rollstuhlgerechter Eingang
  • Rollstuhlgerechter Parkplatz
  • Farbkartuschen
  • Glasflaschen/‑gefäße
  • Leuchtmittel
  • Metalldosen
  • Plastikflaschen

Opiniones y media de opinión

La empresa cuenta con 228 reseñas en Google My Business y tiene una calificación promedio de 4.1/5. Los clientes elogian la atención y la eficiencia en la prestación de sus servicios.

Recomendaciones

Si buscas una empresa de recogida de residuos en Marki, Polen, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK es una opción recomendable. Con una gran experiencia y una media de opinión alta, es digna de confianza. No olvides visitar su sitio web para obtener más información sobre sus servicios y cómo contactarlos.

👍 Recenze na toto Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Artur S.
5/5

Daje 5 gwiazdek bo tym razem było normalnie czyli potwierdzenie opłaty pokazałem w papierze a jakże dopuszczalne z 3 ostatnich m-cy czyli na tyle starczy,Pan mnie tym razem obslugiwał, pokazał do którego tekstylia i tekstylia gabarytowe (materacyk) wrzucić i po sprawie. 5 gwiazdek za normalną obsługę, wiem na wyrost ale w tym przypadku warto może gdzieś, kiedyś zaowocuje. Miłego

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Michał W.
5/5

Czytając opinie przed wizytą byłem przygotowany na ciężką przeprawę z oddaniem rzeczy po remoncie. Tymczasem wystarczyło pokazać potwierdzenie opłaty za śmieci w Markach w aplikacji banku i po strachu 🙂 Zarówno Pan i Pani byli pomocni i nie robili żadnych problemów. Z tego co Pani opowiadała to często ludzie przychodzą i chcą wyrzucać śmieci, których nie można wyrzucać albo nie mają żadnego potwierdzenia, że płacą opłatę w Markach. Punkt jest bardzo pomocny. Szczególnie, że jest otwarty również w soboty do 19. Trzeba na pewno pamiętać o tym, że śmieci muszą być posegregowane, kartony zgniecione.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Paulina P.
5/5

Byłam dzisiaj w PSZOku dwa razy. Najpierw zapytać się czy przyjmą ode mnie odpady i potem już z materiałami to wyrzucenia. Pani bardzo miła, uprzejma i pomocna. Towarzyszyła nam cały czas podczas rozładunku wskazując odpowiednie miejsce konkretnych śmieci.
Naczytałam się dużo przykrych opinii i jechałam tam z duszą na ramieniu, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna.
P.S. Pan będący na miejscu i zamykający po nas bramę również bardzo miły i uprzejmy 🙂

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Grzegorz K.
2/5

Doświadczenie odmienne w zależności od osoby akurat na zmianie. Jak się trafi na pana to miejsce w porządku, można szybko temat załatwić. Jak się trafi na pani, której jedynym sensem w życiu jak zgmeranie w śmieciach (aby tylko znaleźć jakiś problem) to nie jest już tak kolorowo.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Grzegorz H.
1/5

Pani zachowuje sie jak by pszok był jej prywatna firmą. Wszystkie odpady trzeba nosić spod bramy bo nie można zajechać samochodem pod kontener. Chcąc zabrać małą narożna umywalkę, Pani mi nie pozwoliła, na pytania dlaczego były dwie odpowiedzi "ze może jakiś kierowca sobie ją odłożył" "bo poprostu nie" Chyba ma pojęcia o całej idei funkcjonowania takiego miejsca. Z całym szacunkiem dla tej Pani,ale nie wiem co ona tam jeszcze robi.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Anna M.
5/5

Byłam dziś w PSZOK po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona - obsługa profesjonalna - sprawdzono, czy jestem uprawniona do korzystania (tak jak w regulaminie - miałam wydrukowane potwierdzenie ostatniego przelewu za odbiór śmieci). Pan wskazał mi gdzie co wrzucać i odpowiedział na wszystkie moje pytania.
Te wszystkie przeczytane tu narzekania co do obsługi to chyba od osób, które nie lubią stosować się do regulaminów i oczekują obsługi na własnych zasadach.
Pozdrawiam obsługę 🙂

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
Aga C.
5/5

Ja jestem miło zaskoczona wizytą w PSZOK-u:)Obsługa sympatyczna i pomocna. Jeśli ktoś ma dużo rzeczy to bez problemu Pan otwiera bramę.Oczywiste jest dla mnie że trzeba pokazać opłatę za zabieranie odpadów w Markach. Fajnie że jest takie miejsce gdzie można oddać nadmiar niepotrzebnych rzeczy.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Gminy Marki PSZOK - Marki
landuse
1/5

potwierdzam jak tafisz na Pania, to traktuje arogancko i z buta odechciewa sie miec podejscie ekologiczne i wyrzucania w PSZOK,
informuje iz regulamin PSZOK Marki jest niezgodny z obowiazkiem ustawowym "przez zawężenie zakresu odpadu do "opakowania metalowe" , a ustawa wyraźnie wymienia „metale”, przez to starego sekatora i grabi nie moglem wyrzucic.

Go up