Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów

Adresa: 28-200 Staszów, Polen.

Webová stránka: staszow.pl
Odbornost: Stadtwäldchen.
Další zajímavé informace: Picknicken, Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Öffentliche Toilette, Picknicktische, Rutschen, Schaukeln, Kinderfreundlich, Spielplatz, Hunde erlaubt, Hundepark.
Recenze: Tato firma má 125 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.5/5.

📌 Umístění tohoto Park Miejski im. Górników Siarkowych

Park Miejski im. Górników Siarkowych 28-200 Staszów, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Park Miejski im. Górników Siarkowych

  • Dienstag: 24 Stunden geöffnet
  • Donnerstag: 24 Stunden geöffnet
  • Freitag: 24 Stunden geöffnet
  • Mittwoch: 24 Stunden geöffnet
  • Montag: 24 Stunden geöffnet
  • Samstag: 24 Stunden geöffnet
  • Sonntag: 24 Stunden geöffnet

Park Miejski im. Górników Siarkowych

Información del parque

Ubicado en Staszów, Polen, este parque es un lugar popular para disfrutar del aire libre y la naturaleza.

La dirección es la siguiente: 28-200 Staszów, Polen.

Especialidades

  • Odbornost: Stadtwäldchen
  • Picknicken
  • Rollstuhlgerechter Eingang
  • Rollstuhlgerechter Parkplatz
  • Öffentliche Toilette
  • Picknicktische
  • Rutschen
  • Schaukeln
  • Kinderfreundlich
  • Spielplatz
  • Hunde erlaubt
  • Hundepark

Opiniones

Esta empresa tiene 125 recenze en Google My Business y una media de 4.5/5.

👍 Recenze na toto Park Miejski im. Górników Siarkowych

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
EWA K.
3/5

Pomysł swietny! Ładnie zaaranżowana przestrzeń, na plus- łąki kwietne wiele motyli i innych bezkręgowców (szkoda że bez hoteli dla owadow), interesujące tablice edukacyjne, zachowany sad, toaleta ogólnodostępna i pojemniki na psie odchody z dostępnymi woreczkami. Niestety na minus: plac zabaw stworzony bez głębszej refleksji-brak CIENIA lub większych drzew dających cień, płachty na stelażu czy zadaszenia nad chociażby niewielkim, wydzielonym fragmentem piaskownicy dla najmłodszych. Bardzo mała ilość infrastruktury dla dzieci, biorąc pod uwagę bliskość dużych osiedli (2 huśtawki!!!, maleńka zjeżdżalnia).

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
Małgorzata C.
5/5

Dla małych i większych a nawet nastolatków, super miejsce

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
Lukasz G.
5/5

Super miejsce ,dzieci były zachwycone;)

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
Grzegorz S.
2/5

Duży plus za to, że takie miejsce w ogóle powstało. Ale jest też miejscem ciągłych niedoróbek. Pierwsze na etapie planowania. Układ ścieżek ułatwia przemieszczanie się z centrum miasta do Galerii Staszowskiej ale wygodne dotarcie na sąsiednie osiedle (Ogrody - Pipała) to już problem. Wszystkie boczne alejki ponadto wysypane "gruzem budowlanym", po którym nie sposób przejść normalnie w damskim obuwiu czy przewieźć dziecko w wózku bez jego wybudzenia. Wszędzie "patykowe" szczepione drzewa, które ślicznie prezentują się na wizualizacjach architektonicznych ale w ogóle nie dają cienia i wytchnienia w upalne dni. Staw masakrycznie zarośnięty. W środku sezonu nawet kaczki nie mają gdzie pływać. Plac zabaw, ławki - dewastowane mimo podobno działającego monitoringu. Zdewastowane urządzenia miesiącami nienaprawiane lub w ogóle znikają (koparki, wiaderka na placu zabaw). Toaleta wybudowana przy kościele Św. Barbary należąca podobno do miasta (informacja od księdza) zamknięta na cztery spusty i traktowana przez miejscowych "artystów" jako miejsce realizacji "wizji" artystycznych.

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
Ana J.
2/5

plac zabaw nawet fajny, ale wykonanie i stan masakra. hustawki zerwane, wssystko porysowane, a siatki na 'pajaku' wydaja sie trzymac na ostaniej śrubce. Zabezpieczcie te rzeczy, zeby znowu nie wydarzyl sie wypadek, tak jak ten 11 latek.

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
Mikołaj P.
5/5

Świetne miejsce na relaks z punktem obserwacyjnym w postaci wieży Babel, z której rozciąga się paralotnia na całą Pipałę. Co prawda na szczycie tego masywu trochę wieje ze względu na rzadko spotykaną koegzystencję wiatru halnego i morskiej bryzy, które to spotkawszy się na górze dają niesamowity efekt.
Pozdrawiam 💪

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
jesiotr B.
4/5

wieczorami jest bardzo przyjemnie, jedyny minus za ,,gangi" urzędujące pod kościołem i fajne rzeźby😜😜

Park Miejski im. Górników Siarkowych - Staszów
Natalia A.
3/5

Daję tylko 3 gwiazdki, ponieważ nie ma żadnego kąpieliska dla psów...
Mogłoby powstać coś takiego jak kąpielisko dla psa jest bardzo dużo miejsca, a dla psa to duża frajda i przynajmniej się schłodzi w upalne dni.

Go up