Dwie Siostry - Pabianice

Adresa: Matejki 11, 95-200 Pabianice, Polen.
Telefon: 882860380.
Webová stránka: dwie-siostry.com
Odbornost: Schönheitsklinik.
Další zajímavé informace: Bezeichnet sich als „von Frauen geführt“, WC, Terminvereinbarung empfohlen.
Recenze: Tato firma má 23 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.7/5.

📌 Umístění tohoto Dwie Siostry

Dwie Siostry – Schönheitsklinik v Pabianicach

Dwie Siostry je renomovanà schönheitsklinika se sídlem v malebném městečku Pabianice, konkrétně na adrese Matejki 11, 95-200. Klinika se specializuje na Åirokou ÅkÃlu procedur a služeb zaměřených na péči o krÃsu a zdraví, a to ve vedení dvou zkuÅených sester. Tím, že je klinika řízena ženami, se Dwie Siostry pyÅní unikÃtní empatií a pochopením specifických potřeb a očekÃvÃní svých pacientů. Její reputace je silně podpořena vysokým průměrným hodnocením 4.7/5 na Google My Business, což svědčí o spokojenosti klientů.

O klinice Dwie Siostry

Klinika Dwie Siostry se snaží o vytvoření relaxační a příjemné atmosféry, kterà pacientům pomÃhà zvlÃdat stres a cítit se bezpečně. Důraz je kladen na profesionalismus a Åpičkovou kvalitu vÅech poskytovaných služeb. Klinika se vyznačuje vysokými hygienickými standardy a pečlivým přístupem k výběru použitých materiÃlů a technologií. Při nÃvÅtěvě můžete očekÃvat, že vÃm bude poskytnuta maximÃlní pozornost a individuÃlní přístup.

Specializace a Služby

  • Kosmetické procedury: Zahrnují oÅetření pleti, peelingy, masky, depilace, a dalÅí.
  • Lékové procedury: Nabízí injekční aplikace botoxu a fyzioterapie, které pomÃhají redukovat vrÃsky a zlepÅovat celkový vzhled.
  • Nové trendy: Klinika se neustÃle vzdělÃvà a nabízí i nejnovějÅí trendy v oblasti estetické medicíny.
  • Osobní konzultace: Doporučuje se předem domluvit termín, aby si sestra mohla s vÃmi individuÃlně probrat vaÅe požadavky a navrhnout nejvhodnějÅí řeÅení.

Kontaktní Informace

Telefon: 882860380

Webovà strÃnka: dwie-siostry.com

Adresa: Matejki 11, 95-200 Pabianice, Polsko

DalÅí zajímavé informace: Klinika je provozovÃna ženami, je k dispozici toaleta a je vysoce doporučeno domluvit si termín předem, aby se zajistila hladkà a efektivní péče.

Opinie Klientů

Klinika Dwie Siostry si získala značný zÃjem a pozitivní hodnocení od svých klientů. Zprůměrované recenze na Google My Business ukazují, že klienty jsou velmi spokojeni s profesionalitou, znalostí a empatickým přístupem personÃlu. Mnoho z nich vyjadřuje touhu po dalÅí nÃvÅtěvě a doporučuje kliniku dalÅím lidem. Atmosféra v klinice je popisovÃna jako nebeskà a klienty se těÅí na dalÅí nÃvÅtěvu. Celkově se klinika vyznačuje vysokou kvalitou služeb a pozitivním zÞitkem pro své pacienty.

Doporučení klientů zdůrazňují, že klinika splňuje vysoké standardy a prÃce je organizovanà s maximÃlní efektivitou. Tento pozitivní dojem se podtrhuje s tím, že klinika je řízena ženami, což přispívà k vytvoření intimnějÅí a důvěrnějÅí atmosféry. ZÃvěrem lze říci, že Dwie Siostry nabízí kvalitní a profesionÃlní služby v oblasti estetické medicíny, které jsou doporučeny pro ty, kteří hledají péči o krÃsu a zdraví s důrazem na individuÃlní přístup a spokojenost klienta.

👍 Recenze na toto Dwie Siostry

Dwie Siostry - Pabianice
Basia G.
5/5

Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Duża wiedza. Gabinet spełnia wysokie standardy. Organizacja pracy też. No i ta empatia.. Jestem umówiona na następną wizytę. Gorąco polecam 👍👏

Dwie Siostry - Pabianice
Julia K.
5/5

Pełen profesjonalizm to i tak zbyt mało, żeby określić jakość wykonywanych usług!!!! Atmosfera niebiańska, czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę!❤️
Wręcz tęsknię!!!
Polecam to cudowne miejsce!!!
Brawo Dziewczyny!!!
Jestem Waszą fanką! 🤩❤️😍

Dwie Siostry - Pabianice
Kamil K.
5/5

Nie wiedziałem o takich możliwościach laseroterapii. Monika świetnie doradzi, upora się z każdym przebarwieniem, blizną i niedoskonałością. Dobiera laser pod każdy problem. Przekonałem się też ,że usuwanie tatuażu to wcale nie taka bolesna sprawa 😉

Dwie Siostry - Pabianice
Karolina B.
5/5

Polecam zabiegi u dziewczyn. 8 lat temu miałam przyjemność robić u p. Magdy brwi i teraz w maju. Mam dużo pytań gdzie robiłam bo efekt bardzo naturalny, piękny kolor a to istotne.
Skorzystałam wczoraj z zabiegu mezoterapii u p. Moniki. Bardzo profesjonalna, dokładna, uprzejma. Miałam wrażenie, że każdy mm mojej skóry jest dopieszczony. Wrócę niebawem.

Dwie Siostry - Pabianice
Ana S.
5/5

Magda zrobiła mi przepiękne brwi, to zmieniło moje życie dosłownie. Mimo że bałam się ingerencji na twarzy to otrzymałam fachową opiekę i informację dzięki którym poczułam się bezpiecznie. Na początku wydawało mi się ze efekt jest za mocny ale to było chwilowe wrażenie po kilku dniach kiedy makijaż zaczął się goić zobaczyłam w lustrze efekt który przerósł moje oczekiwania. Brwi były naturalne i czułam się doskonale. Polecam każdej kobiecie która rozważa taką opcje a się boi idźcie do Magdy. Ona ma doświadczenie i wie co co robi!

W ubiegłym tygodniu byłam ponownie w gabinecie Dwie siostry na depilacji laserowej. To było bardzo przyjemne doświadczenie i mój 4 zabieg tak zwany przypominający. Dziewczyny maja najlepszy laser bo po 3 zabiegach pozbyłam się niechcianego owłosienia niemal w całości. Polecam, bo nie tylko sprzęt ale i obsługa są tam na najwyższym poziomie!

Dwie Siostry - Pabianice
Justyna M.
5/5

Dopóki nie poznałam Magdy, makijaż permanentny kojarzył mi się ze swego rodzaju sztucznością. Widząc efekty jej pracy i poznając ją jako człowieka- jej duże poczucie estetyki, hołubienie wysokiej jakości produktów i usług oraz zamiłowanie do sztuki- bez obaw i w pełnym zaufaniu oddałam swoje brwi w jej ręce. I się nie pomyliłam. Są piękne i wyglądają naturalnie. Dziękuję!

Dwie Siostry - Pabianice
Barbara S.
1/5

Dnia 01.12.2021 byłam umówiona na wizytę. Przyjechałam i okazało się, że jestem wykreślona i nie można mnie przyjąć. Absolutnie nie odwoływałam wizyty. Nikt do mnie nie dzwonił i nie odwoływał. Wysoce nieprofesjonalne zachowanie. Odradzam.

Dwie Siostry - Pabianice
Marlena D.
5/5

Pani Kasia jest cudowna.
Zrobiła mi brwi o jakich marzylam.
Polecam wszystkim ten gabinet.
Wszystkie Panie miłe I miejsce przyjazne,czyste profesjonalne.

Go up